Haraslin: Galatasaray'a 'Hayır' diyemem

Galatasaray'ın ilgilendiği Lukas  Haraslin  , Polonya basınına verdiği röportajında sarı-kırmızılı takımın ilgisini doğruladı.

haber7
0

Galatasaray ın Garry Rodrigues yerine transfer etmeyi düşündüğü isimler arasında yer alan Lukas  Haraslin  , sarı-kırmızılı takımın ilgisini doğruladı.

 

 

Lechia Gdansk ın en önemli isimlerinden olan Lukas  Haraslin  , Polonya basınına verdiği röportajında  Galatasaray  a  Hayır  diyemeyeceğini söyledi.

22 yaşındaki Slovak oyuncu ,  Galatasaray  ile isminin anılmasının hatırlatılması üzerine Menajerimle her zaman iletişim halindeyim. Bazı görüşmeler oldu.  Galatasaray   Hayır  diyemeyeceğim harika bir kulüp. Ancak şu an ben de bekliyorum. Menajerimle en iyi kararı vermeye çalışıyoruz ifadelerini kullandı.

 

 

Genç Slovak oyuncu , Avrupa nın önemli bir kulübünde oynama hayalleri olduğunu da dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde de Polonya temsilcisinin sportif direktörü Melaniuk , genç oyuncu ile ilgilenen takımlar olduğunu doğrulamış ve  Haraslin  için çok sayıda takımın ilgilendiğini söyleyebilirim demişti.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =