Altıntop: Ağlamayı sızlanmayı bırakmamız lazım

Eski milli futbolcu Hamit  Altıntop  , Süper Lig takımlarının maddi sıkıntılar nedeniyle transfer yapamamasıyla ilgili olarak "Ağlamayı  sızlanmayı   bırakmamız  lazım" dedi.  Altıntop  ,  Milli Takım  için 6 yıl sonrayı işar

haber7
0

Altıntop , Türkiye Futbol Antrenörleri Derneğinin (TÜFAD) , Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) desteğiyle Antalya nın Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi ndeki bir otelde düzenlediği TÜFAD Metin Türel Antrenör Gelişim Semineri nde düzenlenen panele katıldı.

 

 

Almanya da futbola başlarken yaşadıklarını hiçbir zaman zorluk olarak değerlendirmediğini belirten  Altıntop  , hep üretken olmaya çalıştığını , her zaman da kendini eleştirdiğini aktardı.

Kardeşi Halil ile çok küçük bir takımda futbola başladığını anlatan  Altıntop  , en büyük avantajının ikizinin olması olduğunu ifade etti.

 

 

Videoyu Oynat Altıntop , maçları izleyen kişilerin "İkizleri gördün mü?" şeklindeki ifadelerinin fark edilmelerini kolaylaştırdığı dile getirerek , kardeşiyle aralarındaki rekabetin de kariyerlerinin yükselmesinde önemli bir faktör olduğunu kaydetti.  

"Ağlamayı  sızlanmayı   bırakmamız  lazım"

Spor Toto Süper Lig deki takımların maddi sıkıntılarından dolayı transfer yapamaması ile ilgili soru üzerine milli futbolcu , "Ağlamayı  sızlanmayı   bırakmamız  lazım. Hep bir bahane var. Anadolu da akşam altıda 4 takım bir sahayı paylaşıyor. İlk önce kendimizi eleştireceğiz , araştıracağız. Kaybetme korkusunu bir kenara bırakacağız. Kazanmak için oynayacağız. Altyapıdan oyuncu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =