Fenerbahçe'nin mutlu günü! Soner taburcu edildi

Fenerbahçe'nin 17 Aralık'ta Büyükşehir Belediye Erzurumspor'la oynadığı Süper Lig maçı öncesi tribünden düşerek ciddi şekilde yaralanan taraftar  Soner  Ergen , tedavisinin tamamlanması sonr

haber7
0

Ülker Stadı nda oynanan maçtan önce yaşanan talihsiz olayın ardından Medicana Kadıköy e kaldırılan ve ameliyat edilen Ergen , 25 gün sonra hastaneden çıkarıldı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyelerinin yalnız bırakmadığı Ergen , yaşadığı kaza sonrası 9 saat süren bir ameliyat geçirmiş ve bir süre yoğun bakımda uyutulmuştu.

Hastanede  Soner  Ergen le yakından ilgilenen Ali Koç , gazetecilere yaptığı açıklamada , çok  mutlu  olduğunu dile getirerek , şunları kaydetti:

"Bu sabah  mutlu  uyandık.  Soner  , feci bir kaza geçirdi. Biz maçtan sonra buraya geldiğimizde durum vahimdi. Yaşayıp yaşamayacağı , yaşarsa ne şartlarda yaşayacağı belli değildi. Doğrusunu söylemek gerekirse pek umutlu değildik. Buraya binlerce taraftar geldi , ailesi geldi. Ondan sonra şans bize gülmeye başladı. Hastanenin bu kadar yakın olması şansımızdı. Buna rağmen ilk 3-4 gün ne olacağını hiçbirimiz bilmiyorduk. Bugünü hiç tahmin etmiyorduk. Ben öncelikle Medicana Grubu na teşekkür etmek istiyorum , mükemmel bir iş yaptılar. İlk gün  Soner  in buradan sağlıklı bir şekilde yürüyerek çıkmasını beklemiyorduk. Dolayısıyla ne kadar  mutlu  olduğumuzu tahmin edebilirsiniz. Tabii burada  Soner  i de kutlamamız lazım. Onun azmi , mücadelesi , hayata tutunma arzusu… Tüm bunları bir araya getirdiğiniz zaman , feci başlayan bu serüven ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =