Erdoğan talimat vermişti! Ücretsiz dağıtıldı

 Mardin  Büyükşehir Belediyesi , Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı doğrultusunda , kentin farklı noktalarda 200 bin  bez torba  dağıtımı yaptı.

haber7
0

Mardin Büyükşehir Belediyesi "Mardinmasa" ekiplerince "Sıfır Atık Projesi" kapsamında bir alışveriş merkezinde ve kentin farklı noktalarda 200 bin  bez torba  dağıtımı başladı.

ERDOĞAN TALİMAT VERDİ , BELEDİYE HAREKETE GEÇTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  ın AK Parti Teşkilatı ile yaptığı toplantıda milyonlarca  bez torba  ve file hazırladıklarını , promosyon olarak dağıtacaklarını söylemesinin ardından  Mardin  de İçişleri Bakanlığı tarafından görevlendirme yapılan Büyükşehir Belediyesine bağlı Mardinmasa ekipleri alışveriş merkezinde önceden hazırladıkları  bez torba  dağıtımını gerçekleştirdi.

200 BİN BEZ ÇANTA DAĞITILDI

Mardin Büyükşehir Belediyesi "Mardinmasa" ekiplerince "Sıfır Atık Projesi" kapsamında  Mardin  de bir alışveriş merkezinde ve kentin farklı noktalarda 200 bin  bez torba  dağıtımı başladı. "Mardinmasa" ekiplerince 1 Ocak tarihinden itibaren ücretli olan tek kullanımlık plastik poşetlerin yerine vatandaşların alışverişlerinde uzun süre kullanılabileceği bez alışveriş çantasına vatandaşların ilgisi yoğun oldu. 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =