Serdar Aziz'in menajerinden Terim açıklaması

Galatasaray'dan ayrılacağı kesinleşen  Serdar  Aziz'in menajeri Haluk Canatar , tecrübeli futbolcunun Fatih  Terim  ile yaptığı görüşme hakkında açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Canatar ın A Spor a yaptığı açıklamalar şu şekilde:

"Çok fazla konuşan bir menajer olarak gözükmek istemiyorum ama bazen oyuncuların kendilerini ifade etmeleri yasak olduğu için haliyle menajerler açıklama yapmak zorunda kalıyor. Galatasaray ın aldığı karara saygı duyuyoruz fakat sosyal medyada her şeyden bir ses çıkınca futbolcunun bazen itibarını , kariyerini negatif etkileyecek bir algı da oluşuyor.  Serdar  özür diledi , kabul görmedi lafı alakasız bir laf.  Serdar  hata yapmadı ki özür dilesin"

"Serdar ile Fatih Hocam arasındaki görüşme , babacan bir tavırla oldu ve 3 dakika sürdü.  Serdar  , Hocam aldığınız karara saygı duyuyorum dedi. Sebepleri bile konuşulmadı.  Serdar  ın özür dilemek ağırına gitmez ama bizim gündemimizde hiçbir zaman özür olmadı."

"Serdar , Hocanın açıklamalarını dinledim , çalışma kültürümüz farklı lafı doğru. Hoca yalan söylememiş dedi."

"Fatih Hoca ,  Serdar  tatile gittiği için kızmadı. Konu farklı bir konu. Oyuncu , tatile tabii ki gidecek. Bunlar sorun değil. Daha önceki süreçte , bir kere daha bir olay yaşanmış. Hoca , Sivasspor maçına takılmadığını da  Serdar  a iletmiş."

"Hiçbir kulüple  Serdar   Aziz  için transfer görüşmesi yapmadım.  Serdar  ın durumunu soran kulüpler tabii ki var. Bizim için dönüm noktası bugündü , bugün de gerçekleşti. Ekonomik konular ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 9 =