İBB Başkanı Uysal: Kapı kapı dolaşacağız!

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri  AK Parti  İstanbul Adayları Tanıtım Toplantısı , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

haber7
0

Tanıtım toplantısında konuşan  Mevlüt Uysal  , “Nerede , ne görev verilirse verilsin , görev kutsaldır. İşimizi sağlam ve doğru bir şekilde yaptığımız takdirde bu dava ilerleyecektir. İnşallah bundan sonra da hizmetlerimize en iyi şekilde devam edeceğiz” dedi.

 

 

İstanbul’a en güzel hizmetleri kazandıracağını ifade eden Binali Yıldırım ise , “İstanbul a hizmet biter mi? İstanbulluya hizmet biter mi? Bitmez. Benim bu şehre , bu güzel şehre daha fazla hizmet borcum var.

Aday arkadaşlarımla beraber şimdi bu borcu ödemeye geliyorum” ifadelerini kullandı. 31 Mart 2019Yerel Seçimleri  AK Parti  İstanbul Adayları Tanıtım Toplantısı , Sinan Erdem Spor Salonu’nda yapıldı.

 

 

Toplantıya; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan , Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay , TBMM  Başkanı  Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım , bakanlar , milletvekilleri ,  AK Parti  Genel Başkan Vekili ve Genel Başkan Yardımcıları , İstanbul Büyükşehir Belediye  Başkanı   Mevlüt Uysal  ,  AK Parti  İstanbul İl  Başkanı  Bayram Şenocak , ilçe belediye başkanları ve başkan adayları , parti yöneticileri , davetliler ve on binlerce vatandaş katıldı.

"VERİLEN GÖREV KUTSALDIR"

Adayları tek tek tanıtan Cumhurbaşkanı Erdoğan ,  İBB   Başkanı  Mevlüt ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =