İBB yılbaşı öncesi önlemlerini aldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi vatandaşların sorunsuz bir  yılbaşı  geçirmesi için  önlemlerini  aldı.

haber7
0

Taksim , Beşiktaş , Kadıköy başta olmak üzere il genelinde 69 ayrı ekipte 277 zabıta gece boyu görev yapacak. İBB’ye bağlı itfaiye ve sağlık personelleri ek mesai yapacak. İETT , metrobüs dahil 20 hatta 665 ek sefer düzenleyecek. Metro ve Marmaray 02.00’a kadar çalışacak. Şehir Hatları’nın seferleri de uzatıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi  yılbaşı  gecesi için gereken önlemleri aldı. Sorun yaşanmaması için zabıta , itfaiye , sağlık personelleri gece boyu ek mesai yapacak. Metro , metrobüs ve İETT hatları da ek seferler düzenleyecek.

İTFAİYE VE SAĞLIK PERSONELLERİ TEYAKKUZDA OLACAK İBB’ye bağlı itfaiye ve sağlık personelleri ek mesai yapacak. Herhangi bir acil duruma karşı ekipler teyakkuzda olacak. 7/24 esasına göre çalışan  İBB  AKOM da  yılbaşı  gecesi için özel tedbirler aldı. Bu kapsamda İtfaiye , Zabıta , İGDAŞ , İSKİ , İETT , METRO İSTANBUL , Atık Yönetimi Müdürlüğü , Yol Bakım ve Altyapı , İşletmeler Müdürlüğü , Trafik Müdürlüğü ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden personeller AKOM merkezinde görev başında olacak.

GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNE KARŞI EĞLENCE MEKANLARI DENETLENECEK İBB Zabıta Daire Başkanlığı; Taksim , Galata , Beşiktaş , Mecidiyeköy , Kadıköy gibi  yılbaşı  programlarının gözde mekanlarında ek önlemler için hazırlıklarını ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =