UMED Filistin Medya Akademisi mezunları sertifikalarını aldı

 UMED  ,  Filistin   Medya  İletişim Forumu ve TÜRKAB işbirliğiyle yeni nesil iletişimciler yetiştirilmesi amacıyla düzenlenen “Filistin  UMED   Medya  Akademisi” sertifika töreni gerçekleştirildi.

haber7
0

Hilton Garden Inn Otel’de gerçekleştirilen mezuniyet törenine Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran , AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan ,  UMED  Başkanı Aslan Değirmenci ,  TÜRKAB  Başkanı Sait Ali Arslan , basın mensupları , bürokratlar , STK Temsilcileri , öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı. Protokol konuşmalarının ardından  Medya  Okulu’ndan mezun olup , sertifika almaya hak kazanan öğrencilere sertifikaları verildi. Törende Demiurk Sanat  Akademisi  ise katılımcılara  Filistin  temalı halk dansı gösterisi sundu.

 

 

 “TÜRKİYE’NİN KADERİ FİLİSTİN’İN KADERİ , FİLİSTİN’İN KADERİ TÜRKİYE’NİN KADERİDİR”

Düzenlenen törende konuşan ve Filistin’in insanlığın kanayan yarası olduğunu belirten Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran , “Filistin insanlığın utanç verici sahnelerinin yaşandığı bir yer olarak karşımızda duruyor. Bu insanlık dışı uygulamaların merkezinde duran  Filistin  , dünyanın gidişatı açısından çok önemli bir turnusol kağıdı olma niteliği taşıyor. Zira  Filistin  halkına yapılan zulümlerin , Kudüs’ün statüsü üzerinde oynanan oyunların , uluslararası hegemon güçlerin tek taraflı , hukuk dışı uygulamalarının merkezinde olması bugün Tüm dünya adına talihsiz biz durumdur. Bütün bu talihsiz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =