Isparta’da ele geçirildi! Akıl hastası yapıyor

Isparta’da yapılan yol kontrolünde bir araç sürücüsünün tavırlarından şüphelenen narkotik polisi tarafından dedektör köpek Odin ile yapılan aramada esrardan 20 kat daha tehlikeli ve  Akıl  has

haber7
0

Edinilen bilgiye göre ,  Isparta  Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri aldıkları istihbari bilgiler doğrultusunda çalışma başlattı.  İstanbul dan satılmak üzere Isparta’ya uyuşturucu madde getirildiği yönünde bilgi alan polis güçleri , Keçiborlu ilçesinde bir aracı durdurdu. Genel Bilgi Taraması (GBT) kontrolü ve sorgulama yaptığı esnada M.M.T. isimli sürücünün tavırlarından şüphelenen polis , söz konusu yere dedektör köpek Odin’i getirdi. 

Valizde gizlenmiş olarak  ele  geçirildi 

Narkotik ekiplerinin dedektör köpek Odin ile yaptığı aramalarda otomobilin içerisinde bulunan bir valize gizlenmiş vaziyette 1 kilo 620 gram  skunk   esrar  maddesi  ele  geçirildi. Şüpheli M.M.T.’nin ‘uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan gözaltına alındığı öğrenildi. 

Akıl hastalıklarına varan bir etki bırakıyor 

Öte yandan  skunk  maddesinin , esrardan 20 kat daha tehlikeli , çok çabuk halüsinasyon etkisi gösterebilen , şizofreniye kadar varabilen  Akıl  hastalıklarına neden olan tehlikeli bir içeriğe sahip olduğu belirtildi. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =