Gülben Ergen, Ordu'da anaokulu açtı

Ordu'da  anaokulu  açılışı yapan sanatçı  Gülben   Ergen  , hedeflerinin 81 ilde 81  anaokulu  yapmak olduğunu , bu sayıyı daha da yukarı çıkaracaklarını söyledi.

haber7
0

Sanatçı Gülben Ergen’in başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği tarafından Ordu’nun Kumru ilçesine bağlı Fizme Mahallesi Aşağıdamlalı Şehit Zekeriya Yatı İlkokulu bahçesinde  anaokulu  yapıldı.

180 metrekare alan üzerinde kurulan 2 derslikli anaokulunun açılışı için tören düzenlendi. Açılış törenine  Ordu  Valisi Seddar Yavuz , Kumru Kaymakamı Bülent Şimşek , İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş , Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı sanatçı Gülben  Ergen  , öğretmenler , öğrenciler , davetliler ve vatandaşlar katıldı."HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMALI" Törende konuşan Gülben  Ergen  , hedeflerinin 81 ilde 81  anaokulu  yapmak olduğunu , bu sayıyı daha da yukarı çıkaracaklarını belirtti.  Ergen  , "Siz bir çocuğu güldürdüğünüz zaman , aslında annesini güldürmüş oluyorsunuz. Anneler evladının iyi bir eğitim almasını istiyordur mutlaka. Çocuklar Gülsün Diye Anaokulundan mezun olan , okul öncesi eğitimini alan , yaşamındaki farklarını gören bütün çocuklar , daha sonra ilkokula gittiklerinde , büyüdüklerinde , üniversite mezunu olduklarında , vatana millete hayırlı evlatlar olduklarında , onları gönlünde Çocuklar Gülsün Diye  anaokulu  mezunuyum ben diye cümle kalması benim için çok değerli ve çok önemli. 3 evladım da benimle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =