Kayseri'de akılalmaz olay!
Etiketler:

Kayseri’de , kitap sayfalarını para gibi kesip sarı zarfa koyduktan sonra kuyumcu soymak isteyen 1 kişi , 40 bin TL’lik bilezikleri alıp kaçarken çevre esnafı tarafından yakalandı.

haber7
0

Edinilen bilgiye göre , Melikgazi ilçesinde bulunan Gazioğlu Çarşısı’nda meydana gelen olayda , Hakan Ş. (20) kitap sayfalarını para gibi keserek sarı zarfa koydu. Burada bir kuyumcuya gelen Hakan Ş. , kuyumcuya zarfı vererek , bilezik almak istediğini söyledi. İçerisinde para olduğunu zanneden kuyumcu , zarfı aldıktan sonra vitrinden 40 bin TL değerindeki bilezikleri indirerek , tezgaha koydu. Bu sırada Hakan Ş. , bilezikleri alarak kaçtı. Hakan Ş. , çarşı çıkışında çevrede bulunan esnaflar tarafından yakalandı.

İhbar üzerine çarşıya gelen polis ekipleri de , inceleme yaparak meraklı vatandaşları uzaklaştırdı. Kuyumcuda tutulan Hakan Ş. , polis tarafından çıkarılarak polis otosuna bindirildi. Bu sırada vatandaşlar Hakan Ş.’ye tepki gösterdi.   Hakan Ş. gözaltına alınırken , olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =