Menajerinden ayrılık açıklaması! 'Anlaşmamız zor'

Beşiktaş'la sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Ryan Babel'in menajeri Winnie Haatrecht , Siyah-Beyazlı kulüple anlaşamadıklarını açıkladı.

haber7
0

Sezon sonunda  Beşiktaş  la olan sözleşmesi sona erecek olan  Ryan Babel  in menajeri , Hollandalı futbolcunun geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Kasım ayında Babel in sözleşmesi hakkında  Beşiktaş  ile görüştüklerini belirten Haatrecht , anlaşmaya varamadıklarını ifade etti.

"Beşiktaş şapkadan tavşan çıkarmadığı sürece  Anlaşmamız  zor"

Sezon sonunda Babel in sözleşmesinin biteceğine dikkat çeken Haatrecht , "Beşiktaş şapkadan tavşan çıkarmadığı sürece  Anlaşmamız  zor." diyerek devre ara transfer döneminde yıldız futbolcunun takımdan ayrılabileceğini açıkladı.

Beşiktaş ın Babel in sözleşmesinin feshedileceği haberlerini yalanlayan Haatrecht , Babel in sözleşmesinin sonuna kadar  Beşiktaş  a odaklanacağını ve hedefinin Hollanda ile Avrupa şampiyonası na katılmak olduğunu ifade etti.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: FUTBOLARENA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =