Düğünde ilginç olay! İstediği parça çalmayınca...

Düzce’nin Gümüşova ilçesinde  Düğünde  istediği  parça  çalmadığı için ortalığı birbirine katarak 6 kişinin yaralanmasına neden olan cezaevi firarisi şahıs , polis tarafından yakalandı.

haber7
0

Olay; akşam saatlerinde Gümüşova ilçesinde bir düğün salonunda meydana gelmişti.  İstediği  oyun havası çalınmadığı gerekçesiyle düğünde kavga çıkartan ve önce davetlilerle sonra da düğün sahipleriyle tartışan Soner G. isimli şahıs , tartışmanın büyümesi üzerine 4’ü bıçakla olmak üzere toplam 6 kişinin yaralanmasına neden olmuştu. Kavga sonrası harekete geçen  Düzce  Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri şahsı önce düğün görüntülerinden şahsı tespit etti. Ardından şahsın yapılan GBT sorgusunda Adam Öldürme , Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Bırakma , 6136 SKM , Yaralama , Basit Yaralama suçlarından toplam 9 yıl 6 ay hapis cezası ve 12 adet yakalama kararı olan ve cezaevi firarisi olduğu tespit edilen Soner G. ,  Düzce  Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı başarılı operasyonla  Düzce  şehir merkezindeki evinde yakalandı.

Polis ekipleri tarafından  Düzce  Emniyet Müdürlüğüne götürülen Soner G. , işlemlerinin tamamlanmasının ardından Çilimli Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =