Talep patlaması yaşanıyor: Geceliği 135 bin TL

Yalova’nın  Termal  ilçesinde zengin Araplar için yapılan  Geceliği  15 bin ve 25 bin dolarlık kral daireleri için  Talep   patlaması  yaşanıyor. Başlangıçta 19 adet olarak planlanan kral dairelerine ilgi yoğun olunca t

haber7
0

rapların mülk edinmede tercih ettikleri bölgelerin başını çeken Yalova’nın  Termal  ilçesinde inşa edilen 180 milyon dolar yatırım bedelli dev tesis aynı anda 21 kralın konaklamasına imkan sağlıyor.

Geceliği 17 bin dolara 500 metrekarelik dubleks dairede konaklayacak krallar , dilediklerinde geceliğine 25 bin dolar ödeyip başkan süitine de yerleşebilecek.

2 bin 200 yataklı

Ortadoğu’dan gelen turistlerin taleplerine karşılık vermek maksadıyla Karaderili Şirketler Grubu tarafından Yalova’nın  Termal  ilçesine bağlı Akköy’de yapımına başlanan 180 milyon dolarlık 2 bin 200 yataklı  Yalova  Terma City 2019 yılında hizmete giriyor. Yapımına 4 yıl önce başlanan  Termal  şehir konseptli dev tesiste 19 kral dairesi bulunuyordu. Ancak Ortadoğu ülkelerinden gelen yoğun  Talep  üzerine tesisteki kral dairesi sayısı 21’e çıkarıldı.

Kral dairesi değil saray

Tesiste bulunan 21 kral dairesinden 17’si 250 , 4’ü ise 500 metrekarelik dubleks süit odalardan oluşuyor. İçerisinde hem hizmetliler için , hemde çocuklar için 2 ayrı dairenin bulunduğu toplam 5 odası bir  Termal  hamam 3 banyo ve bir masaj salonunu bulunan dubleks süitlerin her birinin iç dizaynı için 1 milyon dolarlık harcama yapıldı.

Talep üzerine 21 e çıkarıldı

İçinde piyanosundan , hamamı , akıllı alt yapısından ofis hizmetlerine kadar her detayın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =