Uşak'ta , 3 hafta önce pancar toplama makinesine sıkışan taşı çıkarmak isterken , saçlarını şafta kaptırınca baş  derisi  kopan Binnaz Sertçelik , yüzü gözü kan içindeyken , bulduğu kumanda

haber7
0

Antalya dan  Uşak  ta ziyarete gittiği ailesine yardım etmek için tarlada pancar makinesi kullanan , yeni evli Binnaz Sertçelik , 14 Kasım da meydana gelen kazayı anlatırken , o günü tekrar yaşadığını söyledi. Tarlada yalnızken kullandığı pancar makinesine sıkışan taşı çıkarmak için makinenin altına girdiğini belirten Sertçelik , "Başaramayınca makinenin altından çıkıp levye gibi bir aletle tekrar taşı çıkarmak istedim. O sırada rüzgar esince eşarbım ve saçlarım şafta dolandı. Kendimi tuttum. Direnmesem bedenim de dolanacaktı. Çok mücadele ettim , çok direndim. O sırada saçlarımın koptuğunu hissettim" dedi.

MAKİNENİN KUMANDASINI AYAĞIMLA KENDİME ÇEKTİM

Başından akan kanın gözlerine dolduğunu , bu nedenle göremediğini dile getiren Binnaz Sertçelik , "O sırada makinenin uzaktan kumandasını aradım. Uzakta bir yerde duruyordu. Ayağımla onu kendime çekip , elime aldım. Kumandanın üzerindeki yazıları göremiyordum. Çünkü gözlerime kan dolmuştu. Gözlerimi sildim. Sonra kumandanın üzerinde Kaldır yazısını gördüm. Ona basıp , makineyi kaldırdım ve kafamı geri çektim" diye konuştu.

AYNADAKİ GÖRÜNTÜM KORKU FİLMİ GİBİYDİ

Kendisini pancar makinesinden kurtardıktan sonra hissettiklerini "Baktım ki hala canlıyım" ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =