Etiketler:

Yozgat'ta , annesinin yalnız bıraktığı evde çıkan yangında , dumandan zehirlenerek hayatını kaybeden 3 yaşındaki Atakan Uslu'nun evin girişinde kalan ayakkabıları , yakınlarını ve komşularını gözyaşlarına boğdu.

haber7
0

Yukarı Nohutlu Mahallesi Kısakürek Caddesi’nde oturan Bediha Uslu , dün akşam saatlerinde ilkokul 2 nci sınıfa giden çocuğunu okuldan almak için Atakan ı yalnız bırakıp , evden çıktı. Bir süre sonra evde bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Komşuların ihbarı üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi.

Atakan Uslu nun içeride olduğunu öğrenen itfaiye erlerinden Bayram Atik , eve girip , beşiğinde bulunan küçük çocuğu dışarı çıkardı. Baygın halde bulunan Atakan Uslu , otomobille Yozgat Şehir Hastanesi ne kaldırıldı. Ancak minik Atakan , doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Yangın ise itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu söndürüldü.

GÖRENLER GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Olayın ardından hastaneye giden , işsiz olduğu belirtilen baba Halil ve anne Bediha Uslu , sinir krizleri geçirdi. Atakan’ın evinin önünde duran minik ayakkabılarını gören komşuları ve yakınları ise gözyaşlarını tutamadı.

HASTANEYE İTFAİYE ERİ GÖTÜRDÜ

İtfaiye eri Bayram Atik , olay yerine geldiğinde hemen içeri girdiğini belirterek , "İçeriye girdiğimde çocuk beşiğinde yatıyordu , kucaklayıp dışarı çıktım. Bir vatandaşla , alıp otomobil ile hastaneye götürdüm. Çocuk baygındı , kendinden geçmişti. Hastaneye gidinceye kadar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =