Cumhuriyet'ten küstah haber! Çarpıtmada son nokta

 Diyanet İşleri Başkanı  Prof. Dr.  Ali Erbaş  , Mardin'de yaptığı ziyaretler kapsamında Hacı İsmail Kaya Camii'nde sabah namazı sonrası cemaate seslenmişti. Erbaş'ın burada yaptığı açıklamaları  Cumhuriyet  gazetesi he

haber7
0

Haber 7 

Diyanet İşleri Başkanı  Ali Erbaş  Mardin’de birtakım temaslarda bulundu. Dün sabah namazı için gittiği bir camide namazın ardından vatandaşlara seslenen Erbaş ın , Kur an ile olmayan çocukların şeytan veya şeytani insanlarla beraber olacağını belirterek  Her nerede Kur-an dan bahsedilirse , Kur an okunursa , orada bulunan insanların üzerine melekler kanatlarını gererler. Sürekli şekilde rahmet yağdırırlar. Tıpkı şimdi Rabbimizin rahmetinden , merhametinden istifade ettiğimiz gibi.  şeklinde yaptığı dinin gereği olan ve çocukların içki , uyuşturucu ve benzeri kötü şeylerden uzak durması için söylenmiş tamamen iyi niyetli sözleri mide bulandıran bir şekilde çarpıtıldı.

ÇOCUKLARA VE LAİKLİĞE SALDIRI MANŞETİYLE SERVİS ETTİLER

Cumhuriyet gazetesi , Erbaş’ın açıklamalarını çocuklara ve laikliğe saldırı  manşeti ile servis ederek seviyesiz zihniyetlerini bir kez daha ortaya koydu. Erbaş ın Kadir Mısırıoğlu nu da ziyaret etmesini çekemeyen  Cumhuriyet  gazetesi bu ziyaret üzerinden Erbaş için ‘din anlayışını ortaya koydu’ diyerek ağır ithamlarda bulundu. 

DEAŞ İLE BİR TUTTULAR!

Sözde ilahiyatçı Cemil Kılıç ın açıklamalarına da yer ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 6 =