Ali Erbaş, PÖH'lerle namaz kıldı

Mardin'de temaslarını sürdüren  Diyanet  İşleri Başkanı  Ali   Erbaş  , Polis Özel Harekatlar'a akşam namazı kıldırdı.

haber7
0

Mardin deki temaslarını sürdüren Prof. Dr. Erbaş , beraberindeki  Diyanet  İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu ,  Mardin  Valisi Mustafa Yaman , İl Müftüsü İsmail Çiçek ile İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat ve Çevik Kuvvet şubelerini ziyaret etti.

 

 

PÖH  lerle   NAMAZ  KILDI

Özel Harekat Şubesinde İl Emniyet Müdürü Hasan Onar tarafından karşılanan Erbaş , akşam namazını emniyet mensuplarıyla birlikte kıldı. 

 

 

ALİ ERBAŞ TAN DUA

Namazın ardından Kur an-ı Kerim ve dua okuyan Erbaş , daha sonra Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü nde polis ve jandarma mensuplarıyla yemek yedi.

Erbaş , burada dua okurken , "Vatanımızı , milletimizi , ezanımızı , bayrağımızı ve devletimizi ilelebet payidar eyle. Bu en önemli değerlerimizi ortadan kaldırmak ve bölücülük yaparak bizi birbirimizi düşürmek isteyen hainlere fırsat verme , görev yapan bütün güvenlik görevlilerimize yardım eyle , her türlü kötülüklerden , hainlerin ihanetinden ve düşmanların tuzaklarından muhafaza eyle , terör örgütlerinin her türlü hile ve desiselerinden muhafaza eyle Allah ım." ifadelerini kullandı.

Ali Erbaş , duanın ardından yaptığı açıklamada , çok güzel bir ortamda bulunduklarını belirterek ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =