Kastamonu STK'larından ortak basın bildirisi

 KASTAMONULULAR   Dayanışma  Derneği (KAS-DER) , genel merkezi önderliğinde , KASKON  Kastamonu  Konfederasyonu KASDERFED ve 14 İlçe Federasyonu , KASİAD  Kastamonu  Sanayici ve İş Adamları Derneği , 350'ye yakın  Kastamonu  ilçe ve k

haber7
0

Yapılan açıklama şu ifadelere yer verildi; 

 

 

Saygıdeğer  basın  Mensupları , Değerli Hemşerilerim ve çok kıymetli  Kastamonu  dostları; KASDER Genel Merkezi olarak 31 Mart 2019 yerel seçim gündemli düzenlediğimiz  basın  toplantısına hepiniz hoş geldiniz.

Malumunuz olduğu üzere ülkemiz yerel seçim sathı mahalline girmiş bulunmaktadır. 31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan seçimler ile aziz milletimize beş yıl boyunca hizmet edecek olan yerel yönetimler belirlenmiş olacaktır. Bizlerde  KASTAMONULULAR  olarak yerel seçimlerin başta İstanbulumuz olmak üzere Kastamonumuza ve ülkemize hayırlar getirmesini dileriz.

 

 

Değerli konuklar , kıymetli  basın  mensupları; yerel seçimlere yaklaşırken İstanbul demografisine şöyle bir göz gezdirdiğimizde en fazla nüfusa sahip olan ikinci vilayet Kastamonumuzdur. Dolayısıyla temsilde adalet anlayışının hayat bulabilmesi adına mesafe alınması kaçınılmaz bir gerçek olarak karşımızda durmaktadır. 

Bizler  KASTAMONULULAR  olarak Rabbimiz her daim muhafaza eylesin ancak vatanımız ne zaman zora düşse en ağır bedelleri ödemeyi göze alıp çekinmeden ve kararlılıkla adım atarız. Öyle ki söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyerek ölüme adeta Gül bahçesine yürür gibi yürürüz. Tarihimiz bunun türlü örnekleriyle doludur. Dün Çanakkale’de ve Kurtuluş Savaşında bugün ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =