Yarın (30 Kasım) okullar tatil mi? Kar tatili olan iller için son gelişmeler...

Hava sıcaklığının ciddi oranda düşmesi ve bölge bölge  Kar  yağışlarının başlamasıyla birlikte öğrenciler gözünü okul tatillerine çevirdi. Peki 30 Kasım cuma günü itibariyle  okullar   tatil  ol

haber7
0

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre 30 Kasım cuma günü itibariyle  Edirne  ,  Tekirdağ  ,  Kırklareli  ,  Ardahan  ,  Kars  ,  Çanakkale  ve Bayburt illerinde  Kar  yağışı bekleniyor. Hal böyle olunca öğrenciler gözünü  Yarın  okulların  tatil  olup olmayacağına çevirdi.

Hava sıcaklığının ciddi oranda düşmesi ve bölge bölge  Kar  yağışlarının başlamasıyla birlikte İstanbul başta olmak üzere  Kar  yağışı beklenen illerde gözler  MEB  e döndü.

EDİRNE YARIN  okullar  TATİL Mİ?

Edirne de sele neden  olan  sağanak nedeniyle Valilik kararıyla bazı okullarda eğitime ara verildi.

Valilik tarafından yapılan açıklamada , yoğun sağanaktan dolayı ulaşımda ve binalarında sorun yaşanan okullarda eğitime ara verildiği belirtildi.  Edirne  de 29 ve 30 Kasım tarihlerinde eğitime ara verilen  okullar  şunlar:

"Özel  Edirne  Sınav Temel Lisesi , Özel  Edirne  Bahçeşehir İlkokulu , Ortaokulu ve Fen Lisesi , Özel Filiz İlkokulu , Ortaokulu ve Anadolu Lisesi , Özel  Edirne  Safir İlkokulu , Ortaokulu , Anadolu Lisesi , Özel Yaren Anaokulu."

TEKİRDAĞ VE KIRKLARELİ DE  okullar  TATİL OLACAK MI?

Bu akşam saatlerinden itibaren rüzgarın kuzey yönlerden kuvvetlenmesi ve ani sıcaklık düşüşüyle birlikte Trakya da karla karışık yağmur ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =