UMED 8. Medya Akademisi eğitimlerine başlıyor

Uluslararası  Medya  Enformasyon Derneği (UMED) tarafından yeni nesil iletişimciler yetiştirmek amacıyla sertifikalı  UMED   Medya  Akademisinin 8. Ankara’da açılıyor.

haber7
0

Mülakatla seçilecek öğrencilerin eğitimlerini  UMED  üstleniyor. Eğitimler tamamen ücretsiz olarak veriliyor.

Medya Akademisinde , medyada yaşanan değişime , sosyal medyadaki gelişmelere , teknoloji kullanımını etkinleştirmeye yönelik uygulamalı ve sistematik eğitimlerin verilmesi hedefleniyor. Yeni nesil gazetecilik eğitimlerinin verileceği  Medya   Akademisi  alanında uzman ve deneyimli gazeteciler tarafından haber yazım ve teknikleri , televizyon haberciliği , muhabirlik , internet medyası ve editörlüğü , dış habercilik ,  Medya  etiği ve foto muhabirliği eğitimleri verilecek.

Medya Akademisinde ayrıca öğrencilerin algı gücünü artırmak , haber kaynağına ulaşma ve olaylara haberci gözüyle bakabilmeleri amacıyla deneyim paylaşımı da yapılacak. Derslere sürekli katılım sağlayan ve başarılı olan öğrencilere 4 haftalık eğitimin sonunda sertifika verilecek.

Ön başvurular 01Aralık günü saat 17.00’e kadar info@umed.com.tr adresine özgeçmiş ile yapılacak. Mülakat tarihleri ise öğrencilere bildirilecek.

UMED daha önce de Ankara , İstanbul ve Diyarbakır’da  Medya  ve sinema akademileri açmıştı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =