Bir ilde daha su fiyatlarında indirim yapılıyor!

 Uşak  Belediye Başkanı Nurullah Cahan , su  fiyatlarında  1 Ocak'tan itibaren yüzde 20 oranında  indirim  yaptıklarını bildirdi.

haber7
0

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan , yaptığı yazılı açıklamada , enflasyonla mücadeleye katkı sağlamak amacıyla su  fiyatlarında  1 Ocak tan geçerli olmak üzere indirime gidildiğini aktardı.

 

 

Daha öncede belediye sosyal tesisleri ile UTAŞ Uşakspor ürünlerinin satıldığı Aşigo Store da yüzde 10 indirime gidildiğini anlatan Cahan , enflasyonla mücadeleye her alanda destek verdiklerini ifade etti.

Uşak Belediye Meclisi’nde gerçekleştirilen 2019 bütçe görüşmelerinde  indirim  kararının alındığını dile getiren Cahan , şunları kaydetti:

YÜZDE 20 İNDİRİM YAPILACAK

"Kentimizde 1 Ocak 2019 dan geçerli olmak üzere su  fiyatlarında  yüzde 20 indirime gidilecek. Belediye meclisinde oy birliği ile alınan karar vatandaşlarımızın bütçelerine destek sağlayacak. Ekonomik bir saldırı altındayız , bu saldırıya karşı asla pes etmedik , etmeyeceğiz. Bu saldırıyı püskürtüp İnşallah  daha  güzel günler yaşayacağız. Halkımızın daima yanındayız."

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =