Evdeki misafir kızlarını kaçırdı! Bakın ne dedi

Diyarbakır’ın Sur ilçesi Karabaş Mahallesinde ikamet eden 4 çocuklu Güler ailesinin 15 yaşındaki  kızları Berfin  yaklaşık 10 gün önce ortadan kayboldu.

haber7
0

Baba Mehmet Salih Güler’in iddiasına göre , 3 ay önce mahalleye gelen  yörükler  , evlerinin yanında bulunan ve kardeşine ait olan boş eve yerleşti. Üç ay boyunca aileyle iyi komşuluk ilişkileri yürüttüklerini hatta ailenin 25 yaşındaki ve adını Taner bildikleri oğulları için 15 yaşındaki kızları Berfin’i istediklerini belirten Güler , kızının yaşının küçük olması ve lisede okuması nedeniyle olumsuz cevap verdiğini söyledi.

Sonra iş için Sakarya’ya giden Güler , eşinden gelen telefonla şok yaşadı.  kızları Berfin  in Taner tarafından kaçırıldığını öğrenen baba Güler , apar topar  Diyarbakır  a geldi. Karakola şikayete giden Güler , şikayet ettiği Taner in gerçek isminin M.K. olduğunu öğrendi. Kızını kaçıran aileyle telefonla görüştüğünü ve ailenin kendisine “Biz böyle çok kız kaçırdık , bize bir şey yapamazsınız dediğini iddia eden Güler , biran önce kızının bulunmasını istiyor. 

"ADINI TANER DİYE BİLİYORDUK" 

İnşaat sektöründe çalıştığını ve sık sık gurbete gittiğini ifade eden  Mehmet Salih Güler  , kızının kaçırıldığını öğrendikten sonra yaptığı şikayette Taner’in gerçek isminin M.K. olduğunu öğrendiğine dikkat çekerek , “Geldiğimde  yörükler  tarafından kaçırıldığını öğrendim. Pencereden kaçırmışlar. 3 ay ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =