İstanbullu   Gelin  61.son bölümde; Boran kardeşler cici babalarını sindirmeye çalışırken , Ülfet'in davetinde boy göstermekten geri durmazlar. Öte yandan hiç beklenmedik anda ortaya çıkan Sedef , &Uum

haber7
0

Star TV nin sevilen dizisi  İstanbullu   Gelin  61.bölüm seyirci ile buluştu.  İstanbullu   Gelin  61.son bölümde; Esma ve Garip nişanlarının sonrasında kahvaltıda buluşurlar. Boran kardeşler babalarını sindirmek için çalışırken , ihale Fikret e patlar ve keyifli anlara sahne olur. Boranlar tatlı telaşlar içindeyken , Garip ten darbe yiyen Ülfet e asıl vurgun özel davetinde gelecektir. Ülfet in davetinde buluşacak olan Boranlar ve Garip büyük bir giriş yaparlar. Bu davet ise büyük bit sansasyona sahne olacaktır. Sedef in geri dönüşü ise muhteşem olacaktır ve Fikret bu fırsatı kaçırmayacaktır. Öte yandan tesadüfen bebeğinin yaşadığını öğrenen Adem ona konakta bir oda hazırlar. Boşanmanın iptal olduğunu öğrenen Dilara , odayı görünce küçük dilini yutacaktır. Peki , seyirciyi ekrana kilitleyen son bölümün ardından ,  İstanbullu   Gelin  62.bölüm  fragmanı  yayınlandı mı?

 

 

İSTANBULLU GELİN 62.BÖLÜM FRAGMANI

Star TV nin beğeniyle izlenen dizisi  İstanbullu   Gelin  62.bölüm  fragmanı  henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayında yer alacaktır. 

İSTANBULLU GELİN 62.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Özcan Deniz , Aslı Enver ve İpek Bilgin  gibi  isimlerin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =