Her gün Bayık ve Karayılan'la oturuyorlar!

Stratejik Düşünce Enstitüsü (SDE) Savunma ve Güvelik Koordinatörü Emekli Kıdemli  Albay Mithat Işık  , ABD’nin  PKK  yöneticilerine ödül koymasının komik bir girişim olduğunu belirterek , önem

haber7
0

Emekli Kıdemli  Albay Mithat Işık  , "Blackwater denen güvenlik şirketi adı altındaki örgüt , tamamen  ABD  , Pentagon ve CIA’nın kontrolünde  Her  gün Murat Karayılan’la , Cemil Bayık’la oturuyor.  ABD  bunu ihbar edene paraları vereceğine , yarısını Blackwater’a versin , getirir Blackwater" dedi.

Emekli Kıdemli  Albay Mithat Işık  , ABD’nin PKK yöneticilerini ihbar edenlere para ödülü verileceğinin açıklanması üzerine değerlendirmelerde bulundu.

"TÜRKİYE NİN BÖLÜNEREK KÜÇÜLMESİNİ HEDEFLİYORLAR"

Işık , ABD’nin para ödülü açıklamasının samimiyetten uzak olduğunu ,  ABD  ve beraberindeki emperyal güçlerin bölgede oluşturulacak devletimsi terör yapısıyla uzun vadede Türkiye’nin bölünerek küçülmesini hedeflediğini söyledi. 

"BUGÜNE KADAR SAMİMİ DESTEK VERİLMEDİ"

Son yıllarda yaşanan gelişmelerde Türkiye ve ABD’nin Orta Doğu’daki planlarının örtüşmediğinin alenen ortaya çıktığını aktaran Işık , "ABD , Türkiye’nin terörle mücadelesine bugüne kadar samimi bir destek vermedi. Sadece Irak’ta PKK’yı desteklemiyormuş gibi göründü , bir de PKK’yı terör örgütü olarak kabul etti. Ancak  ABD  , Irak’ı işgal ettikten sonra PKK’ya örtülü olarak silah , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =