Şenol Güneş: 'Bu oyunun hakkı...'

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'nde Genk ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından teknik direktör  Şenol   Güneş  , karşılaşmayı değerlendirdi.

haber7
0

 

Galibiyeti kaçırdıklarını belirten  Şenol  Güneş in değerlendirmeleri şu şekilde;

 oyunun  KARŞILIĞI 3 PUAN OLMALIYDI

Kazanmak için sahaya çıkmıştık. Oyunumuzla hak ettiğimizi de düşünüyorum. Net pozisyonlarımız vardı. Rakibi de kontrol etmeye çalıştık. Son bölümde oyundan kopmaya başladık. Yine pozisyonları yoktu. Uzaktan atılan bir şut , Vida nın dizine çarpıp gol oldu. Oyuncularımın hepsi emeklerini ortaya koydu , çok çalıştılar. Bunun karşılığı 3 puan olmalıydı ama olmadı. Yediğimiz golden sonra da 2 tane pozisyon verdik. Onlar olmamalıydı. 

GİRDİĞİMİZ POZİSYONLARI GOL YAPMALIYDIK

Zaman zaman iyi paslar yaptık. Hücumda son pasları daha iyi yapabilirdik , girdiğimiz pozisyonları golle sonuçlandırmalıydık. Rakip , geçen hafta girdiği tüm pozisyonları gol yaptı. Biz yapamadık. Aradaki fark buydu. Yine de oyuncularıma teşekkür ediyorum.

ÖN BÖLGEDE SIKINTIMIZ VARDI

Lens , bir depar sırasında zorlanma yaşadığı için oyundan çıktı. Mustafa girdi yerine. O da son bölümlerde oyundan düştü. Gayet iyi çalıştı ama son dakikalarda 25 numaraya yakın olması gerekiyordu , yapamadı. Önde sıkıntımız vardı. 1-0 ken skor top tutmamız lazımdı , gol atmalıydık ama yapamadık. Dorukhan iyi oynadı , o da sakatlanıp ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =