Anne dehşet anlarını böyle anlatmış

18 yaşındaki teyzesi tarafından beşinci kattan atılan küçük Zümra'nın iç kanamalarının durduğu belirtildi. Baba Işık , "Annesi 'donakaldım , yetişemedim. Bir anda aldığıyla attığı bir oldu'

haber7
0

Kırıkkale de pazartesi günü akşam saatlerinde zihinsel engelli olduğu belirtilen 18 yaşındaki S.E , 2 yaşındaki yeğeni Zümra Işık ı 5. katta bulunan evin balkonundan attı.  Kırıkkale  Üniversitesi Tıp Fakültesine götürülen küçük Zümra , buradaki yapılan müdahalelerin ardından Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Olayla ilgili İHA muhabirine bilgi veren baba Işık , Zümra nın annesiyle birlikte oynadığını , tam o sırada lavabodan çıkan S.E. nin de Zümra yı alıp atmasının bir olduğunu dile getirdi. Işık , "Annesi donakaldım , yetişemedim. Bir anda aldığıyla attığı bir oldu diyor. Böyle bir şey yapacağı aklımızdan geçmezdi.  Kırıkkale  de Zümra nın iç kanamasının olduğunu söylediler ve Ankara ya sevk ettiler. Burada ilk etapta beyin kanaması olduğunu ve durumunun kritik olduğunu söylediler. Şu anda çok şükür kanamalar durmuş , doktorlar daha iyiye gideceğini söylediler , bekliyorlar" şeklinde konuştu.

Anne ve babası ayrı olan küçük Zümra nın annesinde , 5 ve 7 yaşındaki kardeşlerinin ise baba Murat Işık ta kaldığı öğrenildi.

"DAHA ÖNCEDEN EVİ YAKMAYA KALKTI"

Daha önceden de evi yakmaya kalktığı belirtilen teyze S.E nin zihinsel engelliği olduğunu ve yüzde 76 engelli raporu olduğunu ifade eden Işık , S.E nin Bolu da bulunan akıl ve ruh sağlığı hastanesine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =