23 yıl aradılar, kimlik kontrolünde ortaya çıktı!

Kastamonu'da 17 yaşındayken ailesiyle yaşadığı tartışma sonrasında evinden ayrılıp Antalya'ya gelen Serdar Kütük , 23  yıl  boyunca ailesinden kimseyle görüşmedi.

haber7
0

Kütük Ailesi nin yıllar süren arayışı ,  Antalya  da polis tarafından yapılan  kimlik  kontrolüyle son buldu ve  Serdar Kütük  e ulaşıldı. 

Kastamonu da oturan Ali ve Sultan Kütük ün çocukları  Serdar Kütük  , 17 yaşındayken , 1995 yılında ailesiyle yaşadığı tartışmanın ardından evinden ayrıldı. Antalya ya gelen Kütük , burada kendisine yeni bir hayat kurdu. Hamallık yaparak geçimini sağlayan  Serdar Kütük  , 23  yıl  boyunca ailesinden kimseyle görüşmedi. Ailesi ise Kütük ü aramaktan vazgeçmedi. Çocukları için kayıpilanları veren , televizyon programlarına katılan Kütük Ailesi nin çabaları sonuçsuz kaldı. 

 

 

KİMLİK KONTROLÜNDE BULUNDU

Geçen pazar gecesi  Antalya  nın  Kepez  ilçesinde kimlik kontrolü yapan Şehit Mustafa Kılıç Polis Merkezi Amirliği ne bağlı motorize ekipler , durumundan şüphelendikleri bir kişiyi durdurdu. Üzerinden  kimlik  çıkmayan kişi , adının  Serdar Kütük  olduğunu söyledi. Kütük ün kimliğini teyit etmek adına ailesine ulaşıldı.  Serdar Kütük  ün kardeşi Recep Kütük ile telefonda konuşan polis ekipleri , ailesinin 1995 yılından bu yana  Serdar Kütük  ten haber alamadığını öğrendi. 

KARDEŞİ GELDİ 

Recep Kütük polis memurlarına , ağabeyini 23 yıldır aradıklarını ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =