TİM'den İstanbul Yeni Havalimanı hamlesi!

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ,  İstanbul   Yeni  Havalimanı'nın açılışı kapsamında uluslararası boyutta tanıtım kampanyası başlattı.

haber7
0

Türkiye İhracatçılar Meclisi nden (TİM) yapılan açıklamaya göre ,  TİM  , İstanbul YeniHavalimanı nın açılışını ve ihracata etkilerini dünyaya duyurmak amacıyla uluslararası kampanyaya imza attı.

Türkiye Tanıtım Grubu nun (TTG) iletişimini yönettiği yurt içi ve yurt dışı kampanya ile dünyanın dört bir yanında  İstanbul   Yeni  Havalimanı’nın kargo kapasitesiyle Türk ihracatçısının gücüne dikkati çekiliyor.

"Dünya küçülüyor , ihracatımız büyüyor" sloganıyla başlatılan tanıtım kampanyasıyla  İstanbul   Yeni  Havalimanı’nın kargo kapasitesi ve lojistik üssü ile Türkiye den artık daha fazla ürün çeşidinin dünyanın dört bir yanına zamanında ulaştırılacağı mesajı verildi.

"İSTANBUL YENİ HAVALİMANI , İHRACAT YARIŞINDA TÜRKİYE’Yİ BİR ADIM ÖNE TAŞIYACAK"

Açıklamada görüşlerine yer verilen  TİM  Başkanı İsmail Gülle , Cumhuriyetin 95. yılının  İstanbul   Yeni   Havalimanı  ile kutlandığını belirterek , şunları kaydetti:

"Türkiye nin ihracat ailesi olarak , başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan a , milletimize ve bu eserde emeği olan herkese teşekkür ediyoruz. İhracatçılar olarak bugünhem gururlu hem de çok heyecanlıyız. Ürünü zamanında yerine teslim edebildiğinizde ihracatta güçlü olursunuz. Lojistik bunun en temel yapı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 6 =