Dört Büyüklerden 29 Ekim mesajları

Galatasaray , Beşiktaş , Fenerbahçe ve Trabzonspor kulüpleri ,  29 Ekim  Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

haber7
0

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada , Cumhuriyet in ilanının 95. yıl dönümünü kutlamanın mutluluğu içinde olunduğu belirtilerek , "Kurtuluş Savaşı yla bağımsızlık iradesini ortaya koyan ulusumuz , çağdaş uygarlık yönündeki arzu ve inancını Cumhuriyet in ilanıyla ortaya koymuştur. Ulusumuzun iradesi doğrultusunda Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ün Nutuk ta da ifade ettiği gibi , Türkiye Cumhuriyeti nin daima mesut , muvaffak ve muzaffer olacağına dair inancımız sonsuzdur. Bu duygu ve düşüncelerle , Mustafa Kemal Atatürk ile kahraman silah arkadaşları başta olmak üzere şehit ve gazilerimizi saygı , minnet ve rahmetle anıyor , ulusumuzun Cumhuriyet Bayramı nı kutluyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde başkan Fikret Orman ın imzasıyla paylaşılan kutlama mesajında ise şunlar kaydedildi:

"Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte büyük Türk ulusunun kurduğu Türkiye Cumhuriyeti nin 95. yıl dönümü heyecanını ve gururunu yaşamaktayız. En büyük Beşiktaşlı Atatürk ün ilke ve devrimlerinin ışık tuttuğu yolda azimle ve kararlılıkla yürüyüşümüz sürecektir. Ülkemizin yüksek menfaatleri için , kurumsal ve sportif olarak daha güçlü olma yolunda kararlılıkla ilerlerken , milletimizi gururlandıran kazanımlar elde etme hedefimizi sergiliyoruz. Aziz vatanımız uğruna ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =