Nuri: Werder benim için lotoda 6 bulmak gibi

Sezon başında Borussia Dortmund'dan  Werder  Bremen'e transfer olan  Nuri  Şahin , yeni takımı hakkında ilginç bir benzetme yaptı.

haber7
0

Alman Bild Gazetesi İnternet sayfasında yer verdiği bir haberinde ,  Nuri  Şahin in Sport Bild e verdiği röportajı okurlarına aktardı.

Bild ,  Nuri  Şahin in Bundesliga da üçüncü sırada olan ve Avrupa liglerini hedefleyen  Werder  Bremen de mutlu olduğunu ve "Bu külüpte olmak loto da altıyı yakalamak  gibi  bir şey" dediğini aktardı. Tecrübeli oyuncu  Nuri  Şahin in Bundesliga da en genç profesyonel olan futbolcular arasında yer alması da haberde hatırlatılırken başarılı oyuncunun şu sözlerine yer verildi: "Potansiyeli olan bir kulüpteyim , gelecek için hedefleri olan bir kulüp  Werder  Bremen. Aynı şekilde bir çok hedefi olan bir hoca var takımın başında. Hocamız Florian Kohfeldt , çok çalışıyor , ne zaman gelsem kulüpte , evine ne zaman vakit ayırıyor diye aklıma geliyor. Mesleğini çok seviyor , çok da çalışıyor. Kendisiyle iyi anlaşıyoruz , birlikte çalıştığımız için memnunum. Bana da ihtiyacı olduğunu hissediyorum ve bunun içinde yardımcı olabilmek için ben de çok çalışıyorum. Florian Kohfeldt , son üç dört yıldır oldukça başarılara imza atmış bir teknik direktör , gelecekte çokta büyük görevlere gelebileceğini düşünüyorum."

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =