Samsung Galaxy Book 2 tanıtıldı! İşte özellikleri

 Samsung  , bugün  Galaxy   Book  2'yi duyurdu. Şirketin ilk Snapdragon işlemcili Windows PC'si olma özelliği taşıyan  Galaxy   Book  2 , böylece tanıtılan bir diğer Snapdragon işlemcili PC olan Lenovo Yoga C630 ile piyasada yer alac

haber7
0

Samsung , Snapdragon 850 işlemci ile çalışan Windows PC sini tanıttı.  Samsung  un daha önceki  Galaxy   Book  modelinin genlerini taşıyan  Galaxy   Book  2 , yine Pro seviyesinde bir tablet olarak karşımıza çıkıyor.

Katlanabilir klavyesi , S Pen ile kullanılabilmesi ve tablet şeklinde de tercih edilebilmesiyle , mobilite noktasında beklentiyi karşılayan  Galaxy   Book  2 , 12 inç büyüklüğünde 1440p 3:2 Super AMOLED ekranla geliyor.

Snapdragon 850 işlemciden güç almasıyla fark yaratan  Galaxy   Book  2 , 2.96 GHz frekansta çalışan 4 çekirdeği ve 1.7 GHz frekanslı diğer 4 çekirdeği ile dizüstü bilgisayarda 8 çekirdekli işlemci performansı sağlıyor.

Snapdragon 850 ile ayrıca 1.2Gbps 4G LTE desteği sağlanıyor ve pil ömrüyle de  Galaxy   Book  2 oldukça iddialı duruyor.  Samsung  un deyimine göre ,  Galaxy   Book  2 , 20 saate kadar pil ömrü sağlayabiliyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =