Başkan Uysal: 18 noktadan hizmet verecek

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt  Uysal  , "Beş ayrı noktaya uçuş gerçekleşecek yeni havalimanından yılbaşına kadar. Bu süre içerisinde bizim de 18  noktadan  otobüslerimiz hazır bir ş

haber7
0

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Mevlüt Uysal  , Yenikapı’da İSMEK’in  sergi açılışına katıldı.  Program sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan  Başkan   Uysal  , yeni havalimanıulaşımında konforun ve teknolojinin üst seviyelere taşınacağını belirtti.

KONFOR VE TEKNOLOJİ ÖN PLANDA OLACAK

Yeni havalimanı ulaşımında kullanılacak araçların yeni ve konforlu araçlar olması üzerinde çalıştıklarını belirten  Başkan   Uysal  ,”Yeni havalimanımıza ulaşım en iyisi olmalı. Otobüslerimiz en yeni en i temiz haliyle olmalı. Havalimanına yolculuk yapmak isteyenle insanlar en kolay şekilde bilgi alabilmeli. Elindeki akıllı telefon ve mobil uygulamadan  araçların hangi saatte ve nereden hareket ettiğini   belkide bir  müddet sonra bu sistemi direk evden koltuk rezervasyonu yapan sisteme dönüştürmek. Şu anda yapmış olduğumuz bir ihale vardı  iptal olan. İptal ederken gerekçemiz kamu yararıydı. İki konuda kamu  yararı birincisi düşündüğümüz fiyatlara çıkmamıştı.  Sonra  755 milyona yine büyükşehir belediyesinin bir şirketi aldı. İkincisi büyükşehir olarak kamu yararı olarak baktığımız hizmetin kalitesini önemsiyoruz. O konuda daha  iyi bir   hizmet  sunacak sistem adına yeniden ihaleye gittik” dedi.

YENİ HAVALİMANINA 18 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =