Diriliş Ertuğrul 5.sezon 122.bölüm için beklenen tarih geldi! (TRT 1)

Milyonlarca izleyicinin heyecanla ve merakla beklediği  Diriliş   Ertuğrul  5.sezon için geri sayım başladı. Bolca savaş sahnelerinin olacağı yeni sezonu için  TRT 1  yayın akışı belli oldu. Buna göre başrolünde Engin Altan

haber7
0

Bu sezonda ismi değişmesi  beklenen  ancak yapımcı şirket tarafından yapılan açıklamayla birilikte "Diriliş Ertuğrul" olarak devam edecek olan TRT 1 ekranlarının sevilen dizi başlangıç tarihi belli oldu. 

Diriliş  Ertuğrul  122.bölüm için geri sayım başladı. Oyuncu kadrosunu günden güne güçlendiren ve savaş sahnelerinin bolca yaşanması  beklenen   Diriliş  e Ünal Silver , Kimya Gökçe Aytaç , Armağan Oğuz gibi isimler katıldı. Dizinin yeni sezonu için önemli isimlerle anlaşma yapan yapım ekibi , çekimlere de tüm hızıyla devam ediyor.

PEKİ DİRİLİŞ ERTUĞRUL BEŞİNCİ SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yaklaşık son 2 haftadır TRT in yayın akışında yer almayan yeri Diriliş Ertuğrul dan sevindirici haber geldi. TRT 1 in haftalık olarak yayımladığı yayın akışına göre başrolünde Engin Altan Düzyatan ın yer aldığı  Diriliş   Ertuğrul  , 17 Ekim Çarşamba günü izleyici karşısına çıkacak. Fakat yayın akışta yer alan  Diriliş   Ertuğrul  un yeni bölümü olup olmayacağı ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

YAPIMCIDAN DİRİLİŞ OSMAN AÇIKLAMASI!

Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ , "Dizinin kesin finaliyle ilgili bir malumat yok. Daha ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =