Radar noktalarını tek tek açıkladı!

Samsun'da , Trafik Şube Müdürü Mustafa Akar , kent genelinde radarla hız kontrolü yaptıkları noktaları kamuoyuna açıkladı. Akar , "Vatandaşlarımız ceza yemesin. Amacımız ceza yazmak değil , kazaları önle

haber7
0

Samsun  Emniyet  Müdürlüğü Trafik Şube Müdürü Mustafa Akar , kent genelinde radarla hız kontrolü yaptıkları noktalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Vatandaşların trafik polislerinin tuzak kurduğu iddialarını hatırlatan Akar , "Bir tane tuzak kurulan alan varsa , tüm samimiyetimle söylüyorum getirsinler cezasını biz ödeyeceğiz. 

Bizim tuzak kurmak gibi bir amacımız olmaz. Örneğin geçen yıl hızdan dolayı 8 kişinin hayatını kaybettiği Kirazlık Mevkii ne bizim önlem almamız gerekiyordu. Bu sene orada kazalar azaldı , demek ki doğru yoldayız. Trafik denetlemelerimiz hız kesmeden devam edecek. Makas atan , vatandaşların trafik güvenliğine aykırı davranan bir tane bile sürücü kalmayıncaya dek çalışmalarımız devam edecektir" dedi.

 

 

Kent genelinde  radar  ve uygulama  noktalarını  açıklayan Akar , "Atatürk Bulvarı nda drone ile , Baruthane kavşağında , Omtel Otel önünde  Emniyet  kemeri kontrolü ve cep telefonu kullanımı , Atakent Kavşağı nda , Kürtün Köprüsü nde ve Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı nda  radar  uygulaması , Denizevleri Kavşağı nda , 100 üncü Yıl Bulvarı Unkapanı Kavşağında sivil ekiple kırmızı ışık ihlali , cep telefonu kullanımı ve  Emniyet  kemeri kontrolü ile ilgili uygulama yapılıyor" diye konuştu. 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =