Volkan Demirel'den Ali Koç'a flaş cevap!

Fenerbahçe'nin kadro dışı bıraktığı  Volkan   Demirel  ,  Ali  Koç'un kendisi ile ilgili sarf ettiği sözlerin ardından kendi sitesinden bir açıklama yayımladı.

haber7
0

Volkan  Demirel  in açıklaması şu şekilde:

Sevgili Fenerbahçeliler ,

Öncelikle bilmenizi isterim ki , bugün şahsen içinde olduğum durumdan ve hatta bu açıklamayı yapıyor olmamdan dolayı çok üzgünüm. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz cuma günü kadro dışı bırakıldığımı öğrendim. Bunu öğrenme şeklime ve nedenlerine daha sonra geleceğim fakat önce şunun altını çizmek isterim ki; kadro dışı kaldığım günden , Sayın Başkanımız  Ali  Koç un açıklama yaptığı çarşamba gününe kadar , sportif direktörümüz Damien Comolli ye birçok kez sormama rağmen neden kadro dışı kaldığıma dair bana hiçbir sebep gösterilmemiştir. 

Sebepleri ben de sizler gibi Başkanımızın yaptığı açıklama ile öğrendim. Ayrıca önemle belirtmek isterim ki , bu zaman zarfında ne yazılı ne görsel basına tek bir açıklama yapmadım. Yapacağım en ufak bir açıklamanın , söyleyeceğim herhangi bir sözün Fenerbahçe’ye zarar vereceğinin bilincindeydim. 

Sayın Başkanımız  Ali  Koç un yaptığı açıklamalara istinaden bazı konulara kendi açımdan da açıklık getirmek isterim. Kötü gidişat , tüm Fenerbahçe taraftarlarını etkilediği gibi beni de derinden etkilemiştir. Dolayısıyla Başkanımızın da söylediği gibi takımı aşırı sahiplenmem ve olaylara duygusal yaklaşımım sebebiyle soğukkanlılığımı koruyamadığım ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =