Korkunç iddia! Ailesi Cidde'de kılıçtan geçirildi

Beyrut’ta bir gazete , geçen hafta Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra kaybolan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kardeşinin ve karısının Cidde’de Pazartesi gecesi eve giren ma

haber7
0

Beyrut ta basılan Diyar gazetesinde yer alan habere göre ,  Suudi Arabistan  ın İstanbul Başkonsolosluğu na girdikten sonra bir daha haber alınamayan  Cemal Kaşıkçı  nın kardeşi  Ahmet Kaşıkçı  ile karısı  Cidde  de öldürüldü. İddiaya göre , eve gelen maskeli ve kılıçlı şahıslar  Ahmet Kaşıkçı  ve karısını öldürdü , Kaçıkçı nın üç çocuğu ise kaçtı. 

ELLERİNDE KILIÇLARLA GELDİLER

 

 

Ahmet Kaşıkçı’nın bir komşusu , eve giren şahısların ellerinde kılıçlar olduğunu ve kafasını koparana kadar  Ahmet Kaşıkçı  ve karısının başına ve omuzuna kılıç salladıklarını ,  Ahmet Kaşıkçı  nın üç çocuğunun kaçarak komşularının evine sığındığını söyledi. Komşular , daha sonra Suudi polislerin gelerek kendilerine dağılmalarını söylediğini ve cesetleri alıp bilinmeyen bir yere götürdüklerini , daha sonra gelen polislerin evde sabaha kadar inceleme yaptıklarını söyledi. 

Ahmet Kaşıkçı’nın kaçan 18 yaşındaki oğlu  Muhammed Kaşıkçı  nın kaçarak izini kaybettirdiği belirtildi. Polisin ,  Ahmet Kaşıkçı  nın evinin kapısını demir bloklarla kapatarak , eve kimsenin yaklaşmaması emrini verdiği kaydedildi. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =