AK Partili isimden Kocaoğlu'na ilginç öneri!

 İzmir  Büyükşehir Belediyesi  AK Parti  Meclis Üyesi Çağlar Haspolat , Aziz Kocaoğlu'nun 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday olmayacağını açıklaması konusunda , "Başkanım inşallah

haber7
0

Ekim ayı ikinci olağan meclis toplantısı , belediye salonunda İzmir  Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu başkanlığında yapıldı.

Toplantının dilek ve temenniler kısmında söz alan AK  Partili   Haspolat ,  Kocaoğlu  nun iyi bir siyasetçi olduğunu ,  İzmir  de algıyı çok iyi  yönettiğini belirtti.

"CHP NİN BAŞINDA GENEL BAŞKAN OLARAK GÖRMEK İSTERİM"

Aziz  Kocaoğlu  nun belediye başkanlığındaki başarısının herkese göre  değiştiğini vurgulayan Haspolat , şunları söyledi:

"Oturduğunuz koltuk  CHP  içerisinde genel başkandan sonra en büyük ikinci koltuk. Son çıktığınız televizyon programında da gerçeği söyleyen tek adamsınız. Başkanım , ben sizi tebrik ediyorum. Biz  AK Parti  olarak bu ülkede milli duruşu olan muhalefet isteriz. Bu isteğimizi de daha önce dile getirdik. Ben de burada İzmirli meclis üyesi olarak milli duruş sergilemek istiyorum.  Başkanım inşallah sizi  CHP  nin başında genel başkan olarak görmek isterim."

Haspolat ın bu sözleri nedeniyle gülümseyen  Kocaoğlu  , "Bu konuyu  seninle özel olarak konuşalım." diye yanıt verdi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =