Avlu 14.bölüm fragmanı: Deniz başaramadı, Kudret yeniden sahnede!

 Avlu  13.bölümü ile ekrana geldi. Her bölümü ile seyirciyi ekrana kilitleyen  Avlu  13.bölümde; Deniz'den intikamını almak için harekete geçen  Kudret  diğer yandan Zerrin'in oyunlarına pabu&c

haber7
0

Star TV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi  Avlu  13.bölümü seyirci ile buluştu. Eskisinden daha dehşetli devam eden  Avlu  dizisi son bölümde  Deniz  kızının intikamını almanın gururu ile başını kaldırmıştı.  Kudret  ise onun bu durumu karşısında çılgına döndü ve aynı zamanda oğlunun haberi ile yıkıldı. Ancak beklendiği gibi olmadı Alp yaşıyordu. Öte yandan hapishanenin hakimiyetini  yeniden  eline alan  Kudret  içeri uyuşturucu soktu. Zerrin in planlarına pabuç bırakmaya niyeti yoktu.  Avlu  ya bir bahçe yapılacaktır , sorumluluk ise Dudu ya verilir. Başka planları olan Zerrin , Dudu dan gözü kulağı olması teklif eder. Ancak Dudu buna yanaşmayacaktır.  Avlu  son bölüm sahnesinde ise  Deniz  başından büyük işlere kalkışarak kendini tehlikeye sokar. Peki , nefes kesen son bölümün hemen ardından merakla beklenen  Avlu  14.bölüm  fragmanı  yayınlandı mı?

AVLU 14.BÖLÜM FRAGMANI

 

 

Star TV nin sevilen dizisi  Avlu  14.bölüm  fragmanı  henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayında yer alacaktır.

AVLU 14.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Demet Evgar , Ceren Moray , Nursel Köse ve Kenan Ece gibi isimlerin rol aldığı Avlu 14.bölümü ile 4 Ekim Perşembe günü  Star TV  ekranlarında olacak. 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =