Bir kötü haber de Manisa'dan geldi... Edanur da kayıp!

Aydın’da Elif Yalçıntürk , Tire’de ise Pınar Ezgi’nin kaybolmasının ardından bir  kayıp  haberi de Manisa’dan geldi. 15 yaşındaki Edanur’dan 26 gündür haber alınamıyor...

haber7
0

Aydın da Elif Yalçıntürk (18) , Tire de ise Pınar Ezgi nin (15) kaybolmasının ardından bir kayıp genç kız haberi de  Manisa  dan geldi. Liseli Edunar Yaka (15) 26 gündür yok.

BABA PERİŞAN HALDE

Manisa nın Akhisar ilçesi Hacıishak Mahallesi nde ikamet eden baba Abdül Mecit Yaka (56) , 26 gündür  kayıp  olan 15 yaşındaki kızı  Edanur  Yaka yı arıyor. Emekli olan ve bir inşaatta gece bekçiliği yapan Abdül Mecit Yaka , kızından günlerdir haber alamadığı için perişan halde olduğunu söyledi. Kızının hayatından endişe eden baba Yaka , "2 yıl önce eşim Mübeccel Yaka vefat etti. Annesinin ölümünden sonra kızım çok değişti. Kızımın bulunmasını istiyorum" şeklinde konuştu.

PINAR İÇİN ÖZEL EKİP KURULDU

İzmir in Tire ilçesinde , salı günü "Okula gidiyorum" diye evden çıkan ve kendisinden bir daha haber alınamayan 15 yaşındaki lise öğrencisi Pınar Ezgi için Tire Emniyet Müdürlüğü ekipleri seferber oldu. Genç kızın bulunabilmesi için Tire Emniyet Müdürü Hasan Özge toplam dört kişilik özel ekip kurdu. Adeta kılı kırk yaran polisler kendilerine ulaşan her bilgiyi titizlikle değerlendiriyor. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =