Bülent Polat kimdir? Bir Zamanlar Çukurova'nın Gaffur'u Bülent Polat...

ATV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Bir  Zamanlar  Çukurova'nın Gaffur'u  Bülent  Polat'ın yaşamı merak konusu oldu. Dizinin en sevilmeyen karakteri Gaffur'a hayat veren  Bülent   Polat  kimdir? Yıllar önce

haber7
0

Bir  Zamanlar  Çukurova son zamanların trend dizileri arasında yer buluyor. Severek izlenen dizi hikayesi kadar oyuncu kadrosu ve karakterleri ile de dikkat çekmeyi başardı. Başrollerini Vahide Perçin , Murat Ünalmış , Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş in paylaştığı Bir  Zamanlar  Çukurova nın bir diğer karakteri  Gaffur  u canlandıran Bülent  Polat  ın yaşamı merak konusu oldu. Bir zamanların efsane dizileri arasında sayılan Avrupa Yakası nda Şehsuvar karakteri ile beğeni kazanan Bülent  Polat  şimdilerde ise yeni karakterlerle seyirci karşısında. Peki , sevilen oyuncu Bülent  Polat  kimdir? Başarılı oyuncu  Bülent Polat kaç yaşındadır  ve aslen nerelidir? 

BÜLENT  Polat  KİMDİR?

8 Mart 1979 tarihinde Tunceli de dünyaya gelen Bülent  Polat  , Müjdat Gezen Sanat Merkezi nde oyunculuk eğitimi almıştır. 

1993 yılında "Yer Gösterme" ile başlayan profesyonel tiyatro yaşamı , 1994 te yine aynı tiyatroda "Sokak Kedisi" oyununda "yoldan geçen adam" rolüyle devam etti. Daha sonra yine aynı tiyatro ile mukavele yenileyen  Polat  , "Ormanların Barış Ateşi" , Rumuz Goncagül , "Herkesin Gözü Önünde" ve "Keloğlan" gibi oyunlarda rol aldı. 

Tiyatro kariyerine , 2000-2003 sezonunda Sadri Alışık Tiyatrosu’nda devam etti. En son CKM’de Ayşen Şanlıoğlu’nun yönettiği “Bana Mastikayı Çalsana” oyununda ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =