‘Keşif' zamanda yolculuk yapan 3 genci anlatacak

Keşif'te beyazperdeye ,  zamanda   yolculuk  yaparak Çanakkale Savaşı'nda yaşananları tüm çıplaklığıyla gören 3 gencin yaşadıkları aktarılacak.

haber7
0

Burak Can , Sude Zulal Güler , İbrahim Yıldız , Yurdaer Okur , Pelin Akil ve Rüzgar Aksoy un başrollerini paylaştığı  Keşif  , Türkiye nin 3 farklı bölgesinde aynı oyunu oynarken kendilerini bir anda Çanakkale Savaşı nın ortasında bulan 3 gencin maceralarını hikâye ediniyor.

Mehmet Çalışkan ın haberine göre Ayfer Özgürel in yapımcısı olduğu , Volkan Kocatürk ün yönettiği  Keşif  , Türk sinemasında pek örneği olmayan  zamanda   yolculuk  merkezi üzerine kurulmuş senaryosuyla dikkat çekiyor.

Berk , Hasan ve Esma , özel hayatlarında yaşadıkları öfkeyi düşmanlarını öldürme üzerine oynanan bir bilgisayar oyununda deşarj etme yoluna gitmesiyle karşılarına çıkan Düşman sandığın kişi gerçekten düşmanın mı? ve Öldürmeye gerçekten bu kadar meraklı mısın? sorularının cevabını  zamanda   yolculuk  yaparak Çanakkale Savaşı nda cevaplamak zorunda kalacaktır.

Aksiyon , korku , drama , bilim-kurgu ve yer yer komedi unsurlarıyla bezenen  Keşif  , gösterime 19 Ekim de girecek. Genç oyuncuların performansı Yurdaer Okur ve Pelin Akil in deneyimiyle harmanlanırken filmin dikkat çekici özelliklerinden biri aksiyon sahneleri.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =