Her şey bu fotoğrafla başladı! 'Tosun' diye...

İzmir’de yaşayan 17 yaşındaki Tamer Kurtuldu , kendisine ait fotoğrafının Çiftlik Bank skandalı ile adını duyuran 'Tosun' lakaplı "Mehmet Aydın’ın küçüklüğü" olarak sosyal medy

haber7
0

Talihsiz genç , fotomontaj ve caps yaparak fotoğraflarını paylaşanlar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

İzmir de yaşayan İmam Hatip Okulu Öğrencisi Tamer Kurtuldu’nun 3 ay önce çektirdiği fotoğraftan dolayı başına gelmeyen kalmadı. Elinde Kuran-ı Kerim okurken çekilen fotoğrafı , kamuoyunda  Tosun  olarak tanınan ve binlerce kişiyi dolandırmaktan aranan Mehmet Aydın’ın kadınlarla yan yana olduğu bir  fotoğrafla  birleştirilerek montaj yapıldı.

Fotoğrafın "Mehmet Aydın ın küçüklüğü" olarak sosyal medyada paylaşılmasıyla neye uğradığını şaşıran genç , Torbalı Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu. 

 

 

ÇOK ÜZÜLDÜM , KÜFÜRLER HAKARETLER YAĞMI

Yaşadığı olayı yüzünden hem kendisinin hem de ailesinin çok üzgün olduğunu dile getiren Tamer Kurtuldu , “Birkaç gün önce benim fotoğrafımı alıp sosyal medya üzerinden  Çiftlik Bank  dolandırıcısı Mehmet Aydın’ın küçüklüğüymüş gibi paylaşmaları beni çok üzdü. Bu sitelerin hepsini savcılığa verdim , şikayetçi oldum. Sosyal medya sitelerindeki yapılan yorumlarda da baya bir küfürler ve hakaretler yağmış. Okulda da arkadaşlarım şakalaşıyorlar , olsun şakalaşsınlar. İnşallah bunu yapanlar cezalarını çekerler” dedi. 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =