Hırvat basınında F.Bahçe manşeti: 'Ezip geçtik'

UEFA Avrupa Ligi D Grubu ilk haftasında Fenerbahçe'nin Hırvatistan'ın  Dinamo Zagreb  takımına 4-1 yenilmesi  Hırvat   basınında  geniş yer buldu.

haber7
0

Ülkenin köklü gazetelerinden "Jutarnji List"in maça ilişkin haberinde "Dinamo Zagreb ,  Fenerbahçe  ye karşı oyunu domine etti." ifadesi kullanıldı.

"Maksimir de rapsodi" başlığının kullanıldığı gazetede ,  Dinamo Zagreb  in UEFA Avrupa Ligi ne büyük bir zaferle başladığı belirtilerek , "Organize ataklar , güzel paslaşmalar , harika goller... Dinamo gerçekten etkileyiciydi." değerlendirilmesinde bulunuldu.

"Vecernji List" gazetesindeki "Muhteşem Dinamo ,  Fenerbahçe  yi  Ezip  geçti." başlıklı haberin detayında ,  Dinamo Zagreb  in teknik direktörü Nenad Bjelica nın net oyun vizyonuna sahip bir takım oluşturduğuna değinildi.

Karşılaşmada iki gol kaydeden Izet Hajrovic in ön plana çıkarıldığı gazetede , Bosna Hersekli futbolcunun dün gece çok etkili olduğu vurgulandı.

"Gol"ün "Dinamo ,  Fenerbahçe  yi Avrupa Ligi nin ilk haftasında dağıttı." başlıklı haberinde ,  Hırvat  takımının bu sezon için büyük umutlar verdiği kaydedildi.

"Spornet"in haberinde ise Dinamo nun  Fenerbahçe  yi 4-1 lik farklı bir skorla geçtiği vurgulanarak , "Dinamo , Avrupa Ligi ne daha iyi bir başlangıç yapmayı düşünemezdi. Zagreb e konuk olan  Fenerbahçe  kesinlikle yenilgiyi hak etti." ifadeleri kullanıldı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =