Kılıçdaroğlu: En büyük süpürgeyi ben alacağım!

24 Haziran seçimleri öncesi 'Haziran ayı iyilerin kazandığı , kötülerin kaybettiği bir aydır' diyerek alay konusu olan Kılıçdaroğlu , bu kez yerel seçimler için 'bahar temizliği yapacağız

haber7
0

Kılıçdaroğlu ,  Kırklareli  Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu nu makamında ziyaret ettikten sonra esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

"BAHAR TEMİZLİĞİ YAPACAĞIZ"

 

 

CHP  Kırklareli  İl Başkanlığı önünde kurulan platformda vatandaşlara seslenen  Kılıçdaroğlu  , yerel seçimlere işaret ederek , o tarihte "bahar temizliği" yapacaklarını söyledi.

"BAHAR GELİNCE KUŞLAR CIVILDAŞACAK GÖRECEKSİNİZ"

Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

Önümüzde bahar var. Ağaçlar çiçek açacak. Kuşlar cıvıldaşacak , göreceksiniz çayırlarda. Çocuklarımız oynayacak parklarda ve evlerde bahar temizliği yapacak bütün hanımlar. Şimdi kadın , erkek oy kullanma yaşına gelmiş herkes , baharda bir bahar temizliği yapacak. Bu Türkiye yi kirletenleri alıp bir tarafa bırakacaklar. Bu temizliği yaptığımız anda Türkiye yi aydınlığa çıkaracağız.

"BUNLARIN TAMAMINI BAHAR TEMİZLİĞİYLE GÖNDERECEĞİZ , EN BÜYÜK SÜPÜRGEYİ  ben  ALACAĞIM"

Çözümü de önlerine koyuyoruz. Biz koyduğumuz için buna itibar etmek istemiyorlar. Sonunda bir bahar temizliğiyle bunların tamamını göndereceğiz. Söz mü?  ben  de size söz veriyorum; en büyük süpürgeyi  ben  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =