Günlerdir aranan Neslişah bulundu

Almanya'nın Münih kentinden İzmir'e gelen ve iddialara göre uygunsuz fotoğraflarının sosyal medyada yayılması tehdidi sonrasında ortadan kaybolan 19 yaşındaki  Neslişah  Tuna , Adana'da bulundu. Sağlık durumu iyi olan Ne

haber7
0

Almanya nın  Münih  kentinde yaşayan  Neslişah  Tuna , 19 gün önce ortadan kayboldu.

Ailenin yaptığı araştırmalar sonrasında  Neslişah  ın  İzmir  e geldiği öğrenildi. Ayrıca genç kızın , uygunsuz fotoğraflarının erkek arkadaşı tarafından sosyal medyada yayılması tehdidi sonrasında kayıplara karıştığı ve gece kulüplerinde çalıştığı ileri sürüldü.

ADANA DA BULUNDU Türkiye de gelen ailenin başvurusu üzerine  İzmir  polisi de araştırma yaptı. Polisin araştırmasında  Neslişah  ın  İzmir  e geldiği sonrasında ise  ADANA  ya gittiği saptandı.

İddia edildiği gibi de gece kulüplerinde çalışmadığı belirlendi.

"TEHDİT EDİLMEDİM" İzmir polisinin farklı illerde de sürdürdüğü çalışmalar sonrasında  Neslişah  Tuna , bugün  ADANA  da  bulundu.  Neslişah  ın sağlık durumunun iyi olduğu ve polislere tehdit edilmediğini söylediği öğrenildi.

Ayrıca yaşı büyük olan  Neslişah  ın yasalar gereği izin vermesi durumunda hangi ilde bulunduğu ve ailesiyle görüştürüleceği öğrenildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 7 =