Beren Gökyıldız kimdir? Gerçek yaşı ve detaylı biyografisi

TV 8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisinde Öykü karakterini oynayan kimdir? Küçük yaşına rağmen usta oyunculara taş çıkaran performansıyla dikkat çeken  Beren   Gökyıldız  kimdir? Başarılı isim Be

haber7
0

BEREN GÖKYILDIZ KİMDİR?

2009 senesinde İstanbul da dünyaya gelen Beren Gökyıldız ilköğretim eğitimine devam etmektedir.  Oyunculuk kariyerine ilk olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisiyle başlayan Beren Gökyıldız oynadığı karakterle izleyenlerin beğenisini kazanmıştır. 

Küçük yaşına rağmen oldukça başarılı bir performans sergileyen Gökyıldız Show TV de yayınlanan Güldüy Güldüy Show da oynamıştır.

Star TV nin  Anne dizisi  Melek Akçay karakterini oynayan Beren Gökyıldız Vahide Perçin ve Cansu Dere gibi isimlerle aynı dizide rol almıştır.

Son olarak başrollerinde Buğra Gülsoy , Leyla ve Lydia Tuğutlu‘nun yer aldığı TV 8 ekranlarının yeni dizisi Kızım da Öykü karakterini canlandırmakta ve Serhat Teoman , Tugay Mercan , Sinem Ünsal ve Suna Selen gibi isimlerle aynı kadroda yer almaktadır.

Beren Gökyıldız Anne dizisinde ne kadar kazanıyordu?

Başrollerini Cansu Dere ve Vahide Perçin in paylaştığı Anne dizisinin küçük kızı  Beren  Gökyıldız ın ufak yaşına rağmen aldığı maaş dikkat çekti.

Haftalık 5 bin TL alan küçük oyuncu aylık 20 bin TL kazanıyordu. 

Beren Gökyıldız ı ilk olarak Kocamın Ailesi dizisiyle ekranlarda görmüştük.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 1 =