Ünlü film festivalinde Nuri Bilge Ceylan sürprizi!

9-15 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek 8.  Malatya  Uluslararası  film  Festivali’nin Uluslararası Uzun Metraj Yarışma bölümünün jüri başkanlığını , dünyaca  Ünlü  yönetmen  Nuri   Bilge  Ce

haber7
0

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından , T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve Malatya Valiliği’nin katkılarıyla düzenlenecek 8.  Malatya  Uluslararası  film  Festivali jürisinde yer alacak isimler belirlenmeye başlandı. 9-15 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek festivalin Uluslararası Uzun Metraj Yarışma bölümünün Jüri Başkanlığını , dünyaca ünlü senarist , yönetmen  Nuri   Bilge   Ceylan  üstlenecek.

MasterClass’da Tecrübelerini Paylaşacak

 

 

Usta yönetmen  Nuri   Bilge   Ceylan  ayrıca festival kapsamında gerçekleştirilecek MasterClass’a konuk olarak deneyimlerini sinemacılarla paylaşacak. Bu yıl yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda önemli ismin katılacağı ,  film  yapım desteklerinin yanı sıra , çeşitli eğitim ve sektör buluşmaların da yer alacağı  Malatya   film  Platformu’nda düzenlenecek MasterClass’a ilginin yoğun olması bekleniyor.

Uluslararası bölümün jüri üyeleri ve bu bölümde yarışacak filmler , festivalin basın toplantısında kamuoyu ile paylaşılacak.  

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =