Sigarayı bırakmak yaptığı karışım canından etti

Diyarbakır'da , 7 yıldır içtiği  Sigarayı   bırakmak  için arkadaşının tavsiye ettiği karışımı içtikten sonra fenalaşarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Murat Duman'ın ölümü ile ilg

haber7
0

Savcılığın , Zehirlenme nedeniyle taksir ile ölüm den başlattığı soruşturma kapsamında , Duman ın ölümüne neden olan  karışım  , incelenmesi için laboratuvara gönderilirken , kesin ölüm nedeninin Adli Tıp Kurumu na gönderilen parça ve kan örneklerinin incelenmesinden sonra ortaya çıkacağı öğrenildi. 

Bir fabrikada çalışan ve 7 yıldır içtiği sigaradan kurtulmak için arkadaşının tavsiye ettiği karışımdan 4 gün önce bir bardak içtikten sonra fenalaşan ve kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitiren Murat Duman ın ölümü ile ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

DHA nın haberine göre , soruşturma kapsamında savcılık ölüme neden olduğu belirtilen karışımı alıp incelenmesi için laboratuvara gönderirken , Duman ailesi bireylerinin de ifadeleri alındı. Duman ın karışımı kimden aldığının peşine düşen savcılık , bu kapsamda Murat Duman ın kullandığı cep telefonunu da aileden aldı. Soruşturma kapsamında Duman ın telefon ile son olarak görüştüğü kişilerin tespit edileceği ve karışımın kimden temin ettiğinin bulunmaya çalışılacağı öğrenildi.

ÖN OTOPSİ RAPARONDA ÖLÜM NEDENİ BELİRLENEMEDİ Murat Duman ın ölümü ile ilgili hazırlanan ön otopsi raporunda , ölüm nedeninin belirlenemediği belirtilirken , Adli Tıp ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =