Bilal TOPÇU, Teknopark İstanbul Genel Müdürü Oldu

 Teknopark   İstanbul   Genel  Müdürlüğüne , 12 Eylül 2018 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla  Bilal   TOPÇU  atandı.

haber7
0

1981 Üsküdar’da doğan  Bilal  TOPÇU Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesinden mezun olduktan sonra  Lisans derecesini Sakarya Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünde tamamladı. Yüksek Lisans eğitimine Medeniyet Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde halen devam etmektedir.

TOPÇU , ABD de özel bir şirkette 3 sene Bölge Müdürlükleri ve ithalat-toptan satış müdürlüğü yaptıktan sonra Türkiye ye dönmüş ve zincir market ve otomotiv sektöründeki şirketlerde yöneticilik ve finans müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.

Siyasi kariyerine 2009’da  İstanbul  Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcılığı ile başlamış ve  2011  Genel  Seçimlerinde  İstanbul  1. bölge milletvekili adayı , 2012-2015-  İstanbul  il yönetim kurulu üyeliği ve teşkilat başkanlığı ,  2016-2018 yılları arasında da T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Danışmanı görevlerinde bulunmuştur.

Medeniyet Üniversitesi Mezunlar ve Mensuplar Derneği Kurucu Başkanı , Dünya Etnospor Konfederasyonu Yönetim Kurulu ve  İstanbul  Ticaret Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyelikleri devam etmektedir.

Evli 2 çocuk sahibi olan TOPÇU , ileri derecede İngilizce bilmektedir.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =